Допоможіть!!!

Тема в разделе "Задать вопрос священнику", создана пользователем chuprinka2008, 6 апр 2017.

  1.  
    chuprinka2008
    Оффлайн

    chuprinka2008 Новичок

    Сообщения:
    1
    Симпатии:
    1
    Лучшие ответы:
    0
    Вероисповедание:
    Православный
    Допоміжіть будь ласка, що мені робити в мене постійна депресія уже років 5.Я як заходжу до церкви під час служби мені дуже хочеться плакати, течуть сльози.Я вірю в Бога і розумію, що він допомагає всім,але мене постійно щось наштовхує на думки, що я нікому не потрібна, що я нічого не можу, що мені не потрібно жити.А потім прошу в Бога прощення за ці помисли.Я дошла до того ,що я не хочу нічого.Батушка я знаю що грішна , хочу сама собі допомогти і не можу.Від цього страждає в першу чергу мій син 11 років , і чоловік .Я не працюю ,в мене постійно немає радості ні до кого ні до чого.Я завжди благаю чоловіка та сина піти до церкви зі мною ,мені з ними лекше-вони не хотять,а сама я чи не можу , чи не хочу.Вірю в гріхи,покарання за діла та помисли,але не можу ніяк допомогти сама собі ні ділами ні помислами.ДОПОМОЖІТЬ СЛОВОМ ,БЛАГАЮ!!!
     
    р.б. Ольга нравится это.
  2.  
    иеромонах Агапит
    Оффлайн

    иеромонах Агапит Острослов форума Команда форума Модератор + Модератор Cвященнослужитель Почетный форумчанин

    Сообщения:
    1.808
    Симпатии:
    2.321
    Лучшие ответы:
    2
    Вероисповедание:
    Православный
    К психотерапевту.
    Если у вас такая тяжелая депрессия возьмите направление к психотерапевту НИПНН АМН Украины, который в г. Харькове. Я туда езжу к нейротравматологу и нейрохирургу, после ДТП. Врачи - мое почтение. Сильно подозреваю, что психиатры не хуже.
     
    в поисках, Zoya, Сергей и 3 другим нравится это.
Загрузка...