Ікона як подарунок

Тема в разделе "Объявления", создана пользователем Марі Кохана, 21 май 2014.

  1.  
    Марі Кохана
    Оффлайн

    Марі Кохана Новичок

    Сообщения:
    3
    Симпатии:
    6
    Лучшие ответы:
    0
    Вероисповедание:
    Крещенный в православной церкви
    [​IMG] Доброго дня! Підкажіть будь ласка як правильно вчинить...Дуже люблю вишивати ікони бісером, брала навіть на де які роботи благословіння,потім дарувала в церкву, останню ткала без тканини бісер і волосінь, зараз настали важкі часи, роботи нема - намагаюсь продати її,може хто підкаже десь потрібні такі ікони???Ткана ікона з бісеру, "Умиление "-основне полотно 53см х 72см + 7см петлі,використаний чеський і японський бісер(більше 30 відтінків), волосінь.Також вишиваю бісером і хрестиком вишиванки і ікони на замовлення
     
    Последнее редактирование: 21 май 2014
  2.  
    Калерия
    Оффлайн

    Калерия Мисс Рассудительность

    Сообщения:
    825
    Симпатии:
    1.660
    Лучшие ответы:
    6
    Вероисповедание:
    Православный
    Мари, Вы настоящая мастерица! Вам нужно создать альбом своих работ в профиле.
    Я ооочень люблю все вышитое. Рушныки, вышиванки... Это настоящее украшение :)
     
    Виталий Петренко нравится это.
  3.  
    Марі Кохана
    Оффлайн

    Марі Кохана Новичок

    Сообщения:
    3
    Симпатии:
    6
    Лучшие ответы:
    0
    Вероисповедание:
    Крещенный в православной церкви
    Дякую, коли є робота, то робиш просто для душі,дарувала друзям,ікони в церкви вітдавала, а зараз з великих робот залишилась вишиванка і ця ікона,альбом нема з чого створювати:):) На замовлення тільки можу взятись щось робити, тому що сам матеріал зараз дуже дорогий,щоб в задоволення робити. Дасть Бог, налагодиться робота, тоді ще щось зроблю:):)
    добавлено: 21 май 2014
    [​IMG]
     
  4.  
    Калерия
    Оффлайн

    Калерия Мисс Рассудительность

    Сообщения:
    825
    Симпатии:
    1.660
    Лучшие ответы:
    6
    Вероисповедание:
    Православный
    Здорово!
    :)
    И сколько стоит такая вышиванка? И поучаствовать бы Вам в выставках хенд-мейда. Вот у нас проходит "Вышиванковый фестиваль" в августе. Очень красиво. Люди приезжают, привозят много всего. Можно еще по форумам раскидать свои работы в разделах творчества и хенд-мейда. Рекламировать надо свой талант, предлагать :)
    А материал... А где Вы его покупаете? На нашем 7км наверное есть большие объемы нужного бисера...
     
    Наталья_* нравится это.
  5.  
    Марі Кохана
    Оффлайн

    Марі Кохана Новичок

    Сообщения:
    3
    Симпатии:
    6
    Лучшие ответы:
    0
    Вероисповедание:
    Крещенный в православной церкви
    Вишиванка 750грн(приблизно 300грн матеріал+250гр пошив,бо цю шила не я, а професійна швачка.і всього 200 грн за місяць роботи:):):) На 7км і купувала.....Я ж кажу що в мене були нормальні статки і займалась цім для душі, а зараз грубо кажучи нема чим за квартиру розрахуватись і на що жити, тому намагалась продати по інтернет магазинам, бо в такі в Одесі не беруть, навіть на реалізацію, і в групах різних розміщала об'яви....результату нема, тому і цікавлюсь , може хтось знає де це потрібно???
     
  6.  
    Калерия
    Оффлайн

    Калерия Мисс Рассудительность

    Сообщения:
    825
    Симпатии:
    1.660
    Лучшие ответы:
    6
    Вероисповедание:
    Православный
    Даже у нас носят вышиванки.
     
Загрузка...