Охоронці Аделаджі вибили прихожанину зуби за пожертву в 9600 гривень Більше читайте т

Тема в разделе "Разные секты", создана пользователем Sergiy, 10 апр 2012.

  1.  
    Sergiy
    Оффлайн

    Sergiy Пользователь

    Сообщения:
    252
    Симпатии:
    2
    Лучшие ответы:
    0
    Вероисповедание:
    Православный
    Киянин приніс "Посольству Божому" пожертву в 9,6 тисяч гривень, а натомість отримав синці і два вибиті зуби. Сандей Аделаджа Сегодня Суд на скандальним пастором може затягнутися ще на 2-3 роки На судових слуханнях у справі фінансової піраміди King's Capital, обвинуваченим у якій проходить пастор "Посольства Божого" Сандей Аделаджа, прихожанин звинуватив охоронців церкви у побитті і пограбуванні. "31 березня я прийшов на 18-ту річницю церкви в намет на Іжевській. Приніс як пожертвування 9,6 тисяч гривень, які рік збирав на будівництво храму", - розповів Олексій Кобзар газеті "Сегодня". Коли чоловік почав проходити крізь передні ряди, до нього, за його словами, підійшов темношкірий охоронець Емануель. "Я почув слово "бейджик", почав шукати його, але не знайшов. Охоронець схопив мене за комір і грубо потягнув за сцену. Я йому казав, що можна спокійно все обговорити. Але він дослівно сказав: "Я тебе зараз буду бити", - згадує Кобзар. Далі, розповів постраждалий, охоронець почав завдавати йому ляпасів, а ще четверо його колег стягнули одяг з грошима. "Затягнули до приміщення, де били в голову, два зуба вибили, хребет пошкодили. Я втратив свідомість і отямився на вулиці в одній сорочці. Куртка була в руках начальника охорони, але без грошей", - розповів Кобзар. Побиття зафіксовано міліцією і судмедекспертизою. Як повідомила прес-секретар Дарницького РУВС Інна Гамалій, порушуватиметься кримінальна справа за фактом зникнення грошей, а можливо, і за фактом побиття. Поки що триває слідство. У церкві категорично відмовилися коментувати обвинувачення. Нагадаємо, скандал навколо Сандея Аделаджі спалахнув наприкінці жовтня 2008 року. У Києві та регіонах існувала розгалужена система філіалів компанії King's Capital, які відкривалися виключно при "Посольствах Божих". На відеозаписах, що потрапили в розпорядження слідства, видно, як сам духовний лідер Аделаджа настійно рекомендує пастві закладати свої квартири і нести гроші в King's Capital. В результаті вкладники лишилися мільйонів гривень, ошукані були тисячі людей. Сам Сандей, як відомо, свою провину не визнає і вважає, що крах King's Capital і взагалі створення цієї піраміди до нього не мають жодного стосунку. Як очікується, судовий процес над ним може затягнутися ще на 2-3 роки.
     
  2.  
    Sergiy
    Оффлайн

    Sergiy Пользователь

    Сообщения:
    252
    Симпатии:
    2
    Лучшие ответы:
    0
    Вероисповедание:
    Православный
    Суд над скандальним пастором "Посольства Божого" може затягнутися ще на 2-3 роки. Його звинуватили в доведенні до самогубства.





    Сандей Аделаджа УНІАН Справа Сандея Аделаджі затягується Скандально відомого пастора церкви "Посольство Боже" Сандея Аделаджу звинувачують в доведенні до самогубства п'ятьох людей. Адвокат постраждалих від фінансової піраміди King's Capital Іван Боднарук збирається клопотати, щоб випадки суїциду вкладників були розглянуті окремо і відбилися на вироку судді, пише газета "Сегодня". "Це стаття 120 - доведення до самогубства. Коли будуть дебати, я попрошу суддю, спираючись на свідчення рідних і свідків, винести окрему постанову про притягнення Сандея та інших підсудних до кримінальної відповідальності", - розповів Боднарук журналістам. Стаття передбачає до 5 років в'язниці. За словами адвоката, якщо провина за цим пунктом буде доведена, Сандею Аделаджі та іншим фігурантам справи "дадуть максимальний термін" – від 12 до 15 років. Він розповів про кілька випадків, коли зневірені вкладники наклали на себе руки. Зокрема, один чоловік, який разом з дружиною вклав у King's Capital 16 тисяч доларів, повісився. Раніше прихожанин з Києва з цієї ж причини напився таблеток, ще один помер від інсульту, дізнавшись про катастрофу піраміди, а жінка з Київської області прийшла особисто до Аделаджі і попросила повернути гроші, але він їй відмовив, після чого вона повісилася. За словами адвоката Андрія Федура, допитувати Аделаджу будуть тільки через рік, оскільки справа затягується. Сам процес може затягнутися ще на 2-3 роки. "Дивіться, з травня до березня прокурори читали обвинувальний висновок. Це майже рік. Хоча це можна було зробити за два тижні", - зазначив Федур. Сам Сандей, як відомо, свою провину не визнає і вважає, що крах King's Capital і взагалі створення цієї піраміди до нього не мають жодного стосунку. Нагадаємо, скандал навколо Сандея Аделаджі спалахнув наприкінці жовтня 2008 року. У Києві та регіонах існувала розгалужена система філіалів компанії King's Capital, які відкривалися виключно при "Посольствах Божих". На відеозаписах, що потрапили в розпорядження слідства, видно, як сам духовний лідер Аделаджа настійно рекомендує пастві закладати свої квартири і нести гроші в King's Capital. В результаті вкладники лишилися мільйонів гривень, ошукані були тисячі людей.
     
Загрузка...