поможем 14-летнему Никите победить рак костей!

Тема в разделе "Разделяем неприятности", создана пользователем Marina, 3 июл 2012.

  1.  
    Marina
    Оффлайн

    Marina Новичок

    Сообщения:
    29
    Симпатии:
    6
    Лучшие ответы:
    0
    Вероисповедание:
    Православный
    Здравствуйте, уважаемые форумчане!
    Вчера по новостям ТСН (на канале 1+1) я увидела сюжет про 14-летнего мальчика Никиту с Днепропетровска, который мужественно борется с раком костей. Этот несчастный мальчик уже потерял одну ножку, была операция на легком, ему предстоит другая операция на втором легком. К сожалению, наши украинские врачи отказались от лечения, но зато в турецкой клинике мальчику обещали помочь выжить. У семьи не осталось средств на лечение...
    Я не могу объяснить почему, но меня очень тронул за душу этот сюжет, мне хочется хоть как-то, хоть самую малость помочь бедному Никите. Поэтому я пишу сюда, зная, что православные люди никогда не пройдут мимо и откликнутся на зов о помощи.
    Давайте помолимся о болящем Никите, ведь у Господа нет ничего невозможного, и я верю, что по молитвам Господь исцелит мальчика и поможет его семье.

    СПАСИ ВАС ГОСПОДИ!!!

    Весь сюжет и информацию можно посмотреть на сайте ТСН, вот ссылочка:
    http://tsn.ua/dopomoga/dopomozhit-14-richnomu-mikiti-zdolati-rak.html

    Микита втратив ногу через рак кісток, а тепер хвороба вбиває його самого.


    Ціна порятунку – 96 тисяч доларів
    14-річному Микиті можуть допомогти вилікуватись від раку в Стамбульській клініці, але на лікування потрібно майже 100 тисяч доларів.


    Юний спортсмен на тренуванні зламав ногу. Лікарі наклали гіпс, але нестерпний біль лише посилювався. І лише за два місяці встановили: у Микити рак кісток. Ногу врятувати не вдалося. А хіміотерапія не допомогла, у хлопчика виявили метастази в легенях.

    Та батьки знайшли шанс на порятунок. Стамбульська клініка погодилася вилікувати хлопця. Родина зібрала гроші на першу операцію. Микиті вже видалили метастази з однієї легені. На черзі – друга. А потім курс хіміотерапії. Але на це у батьків немає грошей.

    Щоб допомоги синові, батьки звернулися по допомогу до кількох благодійних фондів, але всюди отримали відмову. Вони дуже сподіваються, що життя їхньої дитини врятують небайдужі українці. Ціна порятунку – 96 тисяч доларів.

    Чотирнадцятирчний Микита також не втрачає віри. Він навіть під крапельницями вчив уроки, щоб не відставати від однокласників. Хлопець каже: хоч би як було важко, готовий терпіти, лише щоб вижити.

    0637973369 Василь (тато хлопчика)

    Реквізити для допомоги:

    ПриватБанк

    Рахунок отримувача: 26202602194137

    МФО: 305299

    ОКПО: 2816405953

    Лотаков Василь Вікторович

    Призначення платежу - благодійна пожертва на оплату ліквання

    Або

    Картка Приватбанку 4627085845092838 на Лотакова Василя Вікторовича
     
  2.  
    Nadia
    Оффлайн

    Nadia Новичок

    Сообщения:
    620
    Симпатии:
    14
    Лучшие ответы:
    0
    Вероисповедание:
    Православный
    Марина, Вы молодец, что завели такую тему!
    Давайте распространять, а главное, помогать!
     
Загрузка...